Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Oferta Pracy

Oferta Pracy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 lipca 2020

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzywdzie zatrudni osobę do

świadczenia usług opiekuńczych

OFERTA PRACY

NIP 825-10-37-594 REGON 005183347

Rodzaj umowy: umowa zlecenia

Okres obowiązywania umowy: od lipca 2020 r.

Miejsce świadczenia usług: w miejscu zamieszkania osoby starszej /niepełnosprawnej - Krzywda

Zakres obowiązków: pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych (podanie posiłków), czynności higieniczno - pielęgnacyjne (utrzymanie higieny ciała, bielizny osobistej i pościelowej)

Czas pracy:

  • według potrzeb osoby chorej (10 godz. tygodniowo - 2 godz. dziennie)

  • rozliczany według ewidencji godzin pracy

Niezbędne wymagania:

  1. Przeszkolenie w zakresie świadczenia usług opiekuńczych.

  2. Nieposzlakowana opinia.

  3. Pełna zdolność do czynności prawnych.

  4. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:

  1. Umiejętność skutecznego komunikowania się.

  2. Umiejętność organizowania pracy w miejscu zamieszkania klienta.

  3. Rzetelność i obowiązkowość.

  4. Mile widziany dyplom w zawodzie opiekunki środowiskowej, asystenta osoby niepełnosprawnej, asystenta medycznego, pielęgniarki, opiekuna osoby starszej, opiekuna medycznego, opiekuna w domu pomocy społecznej.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).

  2. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

  3. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełniane umyślnie.

  4. Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

  5. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:

Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji'’

Oferty należy składać do dnia 13.07.2020 r. na adres:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Łukowska 20

21-470 Krzywda

Tel. 25 755 12 89

Pliki do pobrania