Warsztaty, kursy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zajęcia informatyczne

Przejdź do - Zajęcia informatyczne

W okresie od 21.10.2020 r. do 9.11.2020 r. odbyły się zajęcia komputerowe dla rodziców w ramach Rozwijanie kompetencji informatycznych na podstawie zajęć informatycznych. Zajęcia te realizowano w 4 szkołach gminy Krzywda w ramach, których rodzice podnosili swoje kompetencje w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu oraz narzędzi z zakresu zdalnego nauczania. Nasi uczestnicy od praktycznej strony poznawali zasady działania środowiska internetowego, mieli możliwość założenia swojej pierwszej skrzynki e-mailowej i uczyli się jej obsługi. Nabyli wiedzę w zakresie korzystania z podstawowych usług e-administracji dedykowanych rodzinom takich, jak złożenie wniosku Rodzina 500+, 300+, korzystanie z e-dziennika, e-nauczanie. Zrealizowano 97 godzin zajęć dla 55 uczestników.

20 listopada 2020

Warsztaty kulinarne

Przejdź do - Warsztaty kulinarne

W ramach projektu LOWE odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem ,,Rozwijanie inicjatywności i przedsiębiorczości w formie warsztatów kulinarnych”. Zajęcia odbyły się w trzech grupach 10-osobowych, w świetlicach wiejskich: w Zimnej Wodzie, w Woli Okrzejskiej i w Drożdżaku. Uczestniczki warsztatów miały okazję poznać kilka patentów kulinarnych oraz zapoznać się z kunsztem prowadzącego. Ciekawie i kolorowo podane dania przykuwały wzrok, a co za tym idzie, pobudzały zmysł smaku. Nie zabrakło praktycznych porad dotyczących prawidłowego odżywiania i ciekawych wskazówek. Uczestniczki nabyły umiejętności w zakresie gotowania, carvingu, współpracy w grupie oraz planowania.

19 maja 2021

Decoupage

Przejdź do - Decoupage

Za nami część warsztatów decoupage realizowanych w ramach zajęć Rozwijania inicjatywności i przedsiębiorczości w formie zajęć z arteterapii , które odbyły się w Centrum Kultury i Integracji w Krzywdzie w następujących terminach: 27.03.2021 r.; 04-06.05.2021 r., 08.05.2021. Nasi uczestnicy ozdabiali wybranym przez siebie wzorem prostokątne drewniane pudełko na chusteczki. Przedmiot, który z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Gratulujemy tak ciekawych prac.

19 maja 2021

Kolejne warsztaty kulinarne

Przejdź do - Kolejne warsztaty kulinarne

Kolejne warsztaty kulinarne w ramach LOWE za nami. Tym razem odbyły się w Hucie Dąbrowie w dniach 02-04.07.2021 r., wzięło w nich udział 16 osób. Uczestniczki dały z siebie wszystko i pod okiem trenera wyczarowały wiele smakowitych potraw. Była zupa krem z soczewicy, carpaccio z kaczki z awokado, sałatka ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, beza i tort marchewkowy

 

15 lipca 2021