Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Spotkanie integrujące w ramach projektu „Niepokonani 2”

Przejdź do - Spotkanie integrujące w ramach projektu „Niepokonani 2”

Dnia 27.02.2018 r. odbyło się spotkanie integrujące dla 10 uczestników Programu Aktywizacja i Integracja zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie w ramach projektu „Niepokonani 2” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Na spotkaniu obecni byli beneficjenci projektu oraz zespół projektowy. Głównym celem spotkania było kultywowanie zanikających tradycji świątecznych.

W ramach spotkania odbyły się warsztaty kulinarne i plastyczne. Uczestnicy przygotowali stroiki świąteczne oraz potrawy związane ze Świętami Wielkanocnymi. Aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystej oprawy tego spotkania.

Po części warsztatowej wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, który obfitował w tradycyjne potrawy Wielkanocne. Spotkanie było okazją do wzmocnienia relacji społecznych oraz spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze.

13 marca 2018

Spotkanie świąteczne w ramach projektu „Niepokonani 2”

Przejdź do - Spotkanie świąteczne w ramach projektu „Niepokonani 2”

   Dnia 12.12.2017 r. odbyło się spotkanie świąteczne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie w ramach projektu „Niepokonani 2” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Na spotkaniu obecni byli beneficjenci projektu, zespół projektowy oraz Wójt Gminy Krzywda Pan Jerzy Kędra. Głównym celem spotkania było kultywowanie zanikających tradycji świątecznych.

   W miłej atmosferze i przy świątecznej muzyce uczestnicy spotkania przygotowywali ozdoby choinkowe. Po krótkich wystąpieniach i wręczeniu uczestnikom projektu drobnych upominków wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, który obfitował w tradycyjne potrawy wigilijne. Spotkanie było również okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych.

 

5 stycznia 2018

Informacja

10 listopada 2017